#11 new
Fototapeta

Plakat na wymiar i na zamówienie

Reported by Fototapeta | April 10th, 2020 @ 05:36 AM

Co to jest plakat?
Plakat to wydruk w dużym formacie, który pierwotnie służył przede wszystkim celom reklamowym. To forma promocji, która była upubliczniania w miejscach publicznych, tak by trafić do największej liczby odbiorców. Obecnie plakaty stanowią o wiele szerszą formę sztuki i często zdobią nasze przestrzenie prywatne w celach dekoracyjnych.

Odpowiednie przygotowanie pliku do druku pozwala uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Jak to zrobić?
Nasza galeria we Wrocławiu będzie zamknięta do .. (nie wiemy co tu wpisać)

Ze względu na problemy logistyczne z wysyłką zamówień, zamykamy czasowo nasz sklep internetowy.

Możliwość składania zamówień online powróci jak tylko pozwolą okoliczności.
Snazzy Maps bazuje na Mapach Google, ale pozwala je modyfikować tak, by każdy mógł dopasować je do własnych potrzeb. Możemy tu usuwać nazwy miast, dzielnic, ulic, możemy decydować o pojawianiu się zbiorników wodnych czy lotnisk. Mamy także możliwość modyfikacji wyglądu wszystkich tych elementów (kolorów, obrysów, nasycenia).
Plakat na wymiar i na zamówienie
https://grafinia.pl/plakat
Jest tu mnóstwo gotowych stylów do wykorzystania (naprawdę jest w czym wybierać), ale możemy również tworzyć własne (do czego Was gorąco zachęcam!). Gotową mapę możemy osadzić na stronie lub pobrać. Maksymalny rozmiar, jaki oferuje program to 3000x3000px. Możemy zapisać na swoich komputerach do 10 obrazów dziennie.

No comments found

Please Sign in or create a free account to add a new ticket.

With your very own profile, you can contribute to projects, track your activity, watch tickets, receive and update tickets through your email and much more.

New-ticket Create new ticket

Create your profile

Help contribute to this project by taking a few moments to create your personal profile. Create your profile »

SEO Consultant and Expert in India. We provide best SEO Services in India with long term and effective results. One of the finest SEO Company India.

Shared Ticket Bins

People watching this ticket

Pages