#3 new
Krzysztof Kura

Fototapeta słoneczniki

Reported by Krzysztof Kura | May 20th, 2019 @ 06:48 AM

najlepsza fototapeta
witamy w naszej oszałamiającej kolekcji designerskich tapet i malowideł ściennych

wybrane z najpiękniejszych wzorów i produkowane na najwyższej jakości papierach
Piękna fototapeta słoneczniki https://grafinia.pl/fototapeta/sloneczniki

Przykłady: Zbudowaliśmy nasz sklep internetowy przy użyciu wysokiej jakości obrazów, ale zalecamy zamówienie próbek w celu potwierdzenia kolorów. Nasze próbki nie są duże (średnio 8 cali x 6 cali), ale pozwolą ci dopasować kolor, poczuć jakość papieru i zobaczyć skalę wzoru.
Rozmiar rolki: Sprzedajemy nasze fototapety w rolkach europejskich, więc kiedy mówimy, że konkretna rolka wynosi 175 USD i obejmuje 56 stóp kwadratowych, to właśnie otrzymujesz po zamówieniu! (Innymi słowy nie używamy systemu Single Roll / Double Roll North American, który naszym zdaniem jest mylący).
Powtórz: Powtarzanie to liczba cali, które wzór powtarza, im większa długość powtórzenia, tym więcej musi być marnowane. Cieszymy się, że możemy pomóc w obliczeniu liczby rolek, których potrzebujesz, po prostu napisz do nas wymiary ścian i wzór, który lubisz.

Instalacja DIY: Zalecamy korzystanie z doświadczonego instalatora, ponieważ błędy mogą być kosztowne, jednak jeśli czujesz się żądny przygód, ściana akcentu funkcji jest najłatwiejszym zabiegiem do zainstalowania, a pomieszczenie na proszek jest jednym z bardziej skomplikowanych!

Łazienki: Większość naszych tapet nadaje się do użytku w łazience (o ile tapeta nie ma stałego kontaktu z wodą). Jeśli posiadasz łazienkę o bardzo wysokim poziomie wilgotności, możesz wybrać tapetę winylową (wprowadź „winyl” w polu wyszukiwania, aby wyświetlić nasz wybór). Piękna fototapeta na wymiar z kwiatami https://grafinia.pl/fototapeta/maki

No comments found

Please Sign in or create a free account to add a new ticket.

With your very own profile, you can contribute to projects, track your activity, watch tickets, receive and update tickets through your email and much more.

New-ticket Create new ticket

Create your profile

Help contribute to this project by taking a few moments to create your personal profile. Create your profile »

SEO Consultant and Expert in India. We provide best SEO Services in India with long term and effective results. One of the finest SEO Company India.

Shared Ticket Bins

People watching this ticket

Pages